Entegre Tesis Yönetimi

özde hizmet tesis tönetimi seyrantepe

Çözüm Merkezi

Verilen hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak amacı ile oluşturduğumuz Entegre Tesis Yönetim Merkezimiz, sizlerin istekleri doğrultusunda projeler hazırlamaktadır. Organizasyonumuz deneyimli elemanlar tarafından yönetilmekte ve çözümlerimiz en az maliyet olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Ofis binaları, hastaneler, oteller, fabrikalar, alışveriş merkezleri, eğitim tesisleri, spor tesisleri, eğlence tesisleri, siteler, plazalar ve büyük yerleşimli işletmelerin ihtiyaçlarını tek bir merkezden verimli bir şekilde yönetmekteyiz.

Entegre Tesis Yönetimi

Özde Hizmet, işletmelerin ihtiyacına göre özel olarak Entegre Tesis Yönetimi programları uygulamaktadır.

Yönetim, danışmanlık, temizlik, ilaçlama, güvenlik, resepsiyon, bakım ve onarım gibi hizmetlerden, sizler için gerekli olanları belirleyerek tek bir merkezden kontrol sağlamaktayız. Haftalık, aylık ve yıllık çalışma programları hazırlayarak sizlere en verimli çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Uzman ve deneyimli olan kadromuzla tesisinizdeki verimliliğin artması için ihtiyacınız olanı hızla belirliyoruz. Bulduğumuz çözümleri ise vakit kaybetmeden uygulamaya koyuyoruz.

Bir yönetim planı oluştururken tesisinizin özgün yapısına göre hareket ediyor ve size uygun prosedürler belirliyoruz.İhtiyaç duyduğunuz desteği eksiksiz bir şekilde sağlamaya çalışırken yüksek standartlarda belirlemiş olduğumuz hizmet anlayışından uzun süreli çalışmalarda da asla ödün vermiyoruz.

Tek elden kontrol ettiğimiz Entegre Tesis Yönetimi ile yönetimle ilgili her türlü kaygıdan muaf olmanızı sağlıyoruz. 

özde hizmet entegre tesis yönetimi maslak

Verimlilik ve Kazanç : Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi ile almış olduğunuz tüm hizmetler tek bir merkezden organize edileceği için maliyetleriniz düşük olacaktır. Bu sayede sadece kendi faaliyetlerinize odaklanacak ve işletmenizin verimliliği artmış olacaktır.

Dışarıdan almış olduğunuz hizmetler konusunda farklı firmalar ile uğraşıp zaman kaybetmektense tüm hizmet alımlarınızı tek bir firma kontrolüne bırakmak işyeriniz açısından büyük bir kazanç olacaktır. Özde Hizmet Entegre Tesis Yönetimi ile sizlere bu imkanları uzman kadrosu ile sunmaktadır.